Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB
ZADANIA LORDA HACKERA


Lord Hacker znajduje się w Południowym Zamku Blackridge, na pozycji x = 11 y = 7 (po wejściu cały czas prosto). Jego zadania są względnie najłatwiejsze, gdyż wszystkie polegają na przyniesieniu lordowi odpowiedniego przedmiotu. Warto wykonać na początku gry co najmniej pierwsze trzy, aby zdobyć trochę doświadczenia praktycznie za nic.

1.Dostarcz lordowi czosnek (garlic)


Banalnie proste zadanie. Czosnek możemy znaleźć u niektórych stworzeń, bądź też kupić go w Sorpigalu i Algary. W zamian za przyniesienie czosnku wszyscy członkowie drużyny dostaną 1000 punktów doświadczenia.

2.Dostarcz lordowi tojad (wolfsbane)


Kolejne łatwe zadanie. Tojad możemy dostać w nagrodę za pokonanie niektórych wrogów, jak również kupić go w Algary. W nagrodę za ukończenie zadania wszyscy członkowie drużyny otrzymają 2000 punktów doświadczenia.

3.Dostarcz lordowi wilczą jagodę (belladonna)


I jeszcze jedno nieprzedstawiające większych trudności zadanie. Wilczą jagodę możemy znaleźć po walce bądź też kupić w Erliquin. W zamian za przyniesienie wilczej jagody wszyscy członkowie drużyny otrzymają 3000 punktów doświadczenia.

4.Przynieś lordowi głowę meduzy (medusa head)


Zadanie nieco trudniejsze od poprzednich. Głowę możemy zdobyć w Siedlisku Meduzy (obszar B-2, x = 8 y = 4), na pozycji x = 15 y = 4, gdzie czeka na nas grupka tych przemiłych stworzeń. W nagrodę za wykonanie zadania otrzymamy 4000 punktów doświadczenia dla każdego członka drużyny.

5.Przynieś lordowi oko wiwerny (wywern eye)


Kolejną zachcianką lorda Hackera jest oko wiwerny. Przedmiot ten możemy zdobyć zabijając wiwerny w obszarze C-3, na pozycji x = 7 y = 7. Za dostarczenie oka wszyscy członkowie drużyny otrzymają 6000 punktów doświadczenia.

6.Przynieś lordowi smoczy ząb (dragons tooth)

Tak dla odmiany lord zleca nam przyniesienie smoczego zęba. Zdobyć go możemy po bitwie z czerwonym smokiem (red dragon), w obszarze A-2, na pozycji x = 11, y = 3. W nagrodę wszyscy członkowie drużyny dostaną 8000 punktów doświadczenia.

7.Przynieś lordowi pierścień Okrima (Ring of Okrim)

Ostatnim zadaniem zlecanym przez lorda Hackera jest przyniesienie mu pierścienia Okrima. Samego Okrima możemy znaleźć na poziomie pierwszym Opuszczonej Kryjówce Czarodzieja (Deserted Wizard’s Lair, obszar B-1, pozycja x = 14 y = 5, dostać się tam można jedynie za pomocą czarów lub też przechodząc przez tunel pod Erliquin) na pozycji x = 12 y = 12. Po wykonaniu tego zadania lord da każdemu członkowi drużyny 10000 punktów doświadczenia.

Ciekawostką jest, że jeśli pójdziemy po wykonaniu ostatniego zadania męczyć lorda dalej, to drużyna zostanie pozbawiona całego swojego złota i przedmiotów z ekwipunku oraz wtrącona do Dołu Niebezpieczeństwa (Pit of Peril), gdzie znajduje się teleport na najwyższe piętro Zamku Dragadune.
© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Might & Magic I". Redakcja, kontakt