Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB
ZADANIA LORDA INSPECTRONA


Lord Inspectron znajduje się w Północnym Zamku Blackridge, na pozycji x=9 y=6 (po wejściu cały czas prosto).

1. Znajdź Starożytne Ruiny w Lesie Quivering


Ruiny znajdują się w obszarze B1, pozycja x=13 y=5. Powróć do Lorda i odbierz 1000 EXP dla każdego członka drużyny.

2. Odwiedź Szczyt Blithes i złóż raport


Ów szczyt znajdziemy w obszarze B3, pozycja x=9 y=6, z kolei samo wejście na pozycji B3 x=10 y=6. Powróć do Lorda i odbierz 2000 EXP dla każdego członka drużyny.

3. Zdobądź Kaktusowy Nektar (Cactus Nectar)


Ten cudowny trunek można znaleźć u nomadów, obszar D1, pozycja x=10 y=13. Powróć do Lorda, upewnij się, że pierwsza osoba w drużynie ma Nektar i odbierz 3000 EXP dla każdego członka drużyny.

4. Odnaleźć Kaplicę Okzara


Udajemy się do jaskiń pod Duskiem, a następnie na pozycję x=0 y=15. Powróć do Lorda i odbierz 4000 EXP dla każdego członka drużyny.

5. Odnaleźć Bajeczną Fontannę Dragadune


Udajemy się do Ruin Zamku Dragadune (poziom 1), a następnie na pozycję x=13 y=15. Miej na uwadze, że musisz ją tylko odnaleźć, a możliwość zamiany złota na doświadczenie jest opcjonalne. Powróć do Lorda i odbierz 6000 EXP dla każdego członka drużyny.

6. Rozwiązać zagadkę Rubinu


Aby zabrać się za to zadanie należy na początku wykonać zadanie 3. Następnie należy udać się do Twierdzy Wojowników (Warior's Stronghold), która znajduje się na mapie B2 na pozycji x=9 y=9. W środku twierdzy musimy się udać na pozycję x=6 y=11 i tam odpowiedzieć poprawnie na zagadkę (CRYSTAL). Powróć do Lorda i odbierz 8000 EXP dla każdego członka drużyny.

7. Pokonać Twierdzę w Zaklętym Lesie


Zadanie polega na udaniu się do Twierdzy w Zaklętym Lesie (poziom 2) i pokonaniu Szarego Minotaura. Znajdziecie go na pozycji x=8 y=14. Powróć do Lorda i odbierz 10000 EXP dla każdego członka drużyny.

Po wykonaniu ostatniego zadania można ponownie porozmawiać z Lordem i wykonać zadania od początku (oczywiście nagroda też pozostaje ta sama).
© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Might & Magic I". Redakcja, kontakt