Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB

Download

Pełne wersje

Wersja DOS-owa (wymaga emulatora) na komputery domowe. Cofnij się w czasie dosłownie i w przenośni. Ta wersja to prawdziwy old-school (jedynie dla prawdziwszych fanatyków), zawiera także instrukcję.Wersja NES-owa (wymaga emulatora) na komputery domowe. Jest to prawdopodobnie najbardziej grywalna wersja pierwszej części Mocy i Magii. Polecam ją wszystkim tym, którzy chcą poczuć początki serii w możliwe najbardziej komfortowy sposób. Oczywiście do uruchomienia wymaga emulatora.Prawdopodobnie najbardziej rozbudowana wersja Might and Magic I i jednocześnie najrzadsza. Edycja gry na Turbografx 16. Dostępna jest jedynie w JAPOŃSKIEJ wersji językowej (napisy i dialogi). Polecana jest jedynie osobą znającym grę na pamięć lub znającym język japoński (ciekawskim też). Gra oczywiście wymaga odpowiedniego emulatora.

Mody

Mod urozmaicający grafikę w pierwszej odsłonie M&M na DOS. Wystarczy podmienić pliki.

Inne
DOSBox, ver 0.74 - Doskonały emulator DOSa. Jeśli nigdy nie miałeś/aś do czynienia z systemem DOS, to koniecznie przeczytaj skróconą instrukcję na stronie Skarbca!Oryginalny poradnik do gry, stworzony przez NWC, dołączany do niektórych wydań gry. Język angielski.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Might & Magic I". Redakcja, kontakt